Поєднати сучасний центр міста з історичним Подолом, побачити одну з найбільших православних святинь України та якнайбільше сконцентруватися на парках дасть змогу цей маршрут.
Подорожуючи велосипедом, ми стаємо ближчими до міста, краще його відчуваємо. Наприклад, під час цього маршруту можна добре роздивитися одну з найдавніших площ та нову візитівку столиці.
3D-мініатюри Софійського собору, фонтану Архистратига Михаїла та пішохідно-велосипедного мосту дозволять людям із порушеннями зору дізнатися про ці пам’ятки та «побачити їх руками».
Від Михайлівської площі до Майдану Незалежності приховано безліч символів нашої свободи від часів Київської Русі до сьогодення суверенної України. Цей маршрут познайомить із ними всіма.
Історія Києва овіяна легендами про містичні місця, таємничі споруди й витівки «нечистої сили». Цей маршрут для справжніх сміливців та шукачів відповідей на нерозгадані загадки.
Щоби подивитися на місто пагорбів Київ із висоти пташиного польоту, необов’язково летіти або мати квадрокоптер. Достатньо вирушити цим маршрутом — і столиця, як на долоні.
Цей маршрут познайомить із локаціями, де проходили відомі культурно-мистецькі та спортивні події, а також з місцями відпочинку киян у минулому й тепер.
Сучасний Київ вабить до себе ділових людей. Банки й готелі, ринки й торгові вулиці, виставкові та конгрес-центри з цікавою історією — те, що треба обов’язково побачити в столиці.
Під час прогулянки ви познайомитеся з місцями, що свідчать про дбайливе ставлення до екосистем міста, відчуєте атмосферу єднання з природою й дізнаєтеся про екопроблеми столиці.
Цей маршрут дасть змогу ознайомитись із видатними політичними діячами та відомими постатями культури України, їхнім вагомим внеском у розвиток українського суспільства, а також ліричними історіями їхнього кохання.
Сьогодні в Києві можна скуштувати всі відомі страви й напої світу. Під час цього маршруту пропонуємо завітати на Хрещатик, який в середині ХІХ століття став центром міста, і дізнатися про минуле й сучасне київської гастрономії.